Bireysel

Albaraka World Gold Kart
Albaraka World Gold Kart
Albaraka World Gold Kart
Albaraka World Gold Kart

Albaraka World Gold Kart’ınız ile 200 000’e yakın World Üye İşyeri ağında Worldpuan ve taksit imkanlarından yararlanabilir, size özel kampanyalardan, ayrıcalıklı ek hizmetlere kadar hayatınızı kolaylaştıran ve zenginleştiren birçok ayrıcalığa sahip olursunuz.

 

Albaraka Worldcard ile yapacağınız tüm alışverişlerinizden Worldpuan kazanır, kazandığınız Worldpuan'larınızı “para” yerine kullanarak gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Albaraka World Gold Kart
Özellikler
Diğer
Albaraka World Gold Kart
Özellikler

Harcamalarınızın detayını, kazandığınız Worldpuan ve ödüllerinizi, ödemeniz gereken tutarı gösteren detaylı hesap bildirim cetveliniz (ekstreniz), her ay belirttiğiniz adresinize gönderilir. Eğer dilerseniz, hesap bildirim cetveliniz, bildireceğiniz faks numarasına ya da e-mail adresine her ay düzenli olarak gönderilecektir.

Ayrıca Albaraka Türk şubelerinden, İnternet Şubemizden ya da 444 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezi’nden kredi kartı hesap özeti bilgilerini kolayca öğrenebilirsiniz.

Asgari ödeme tutarı, ilgili ayda ekstreye yansıyan işlemlerin tamamı şeklinde hesaplanır. Hesap özetinizdeki ödeme tutarının tamamını son ödeme tarihinde ödediğiniz taktirde hiçbir ilave ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Daha fazla bilgi ve bankacılık işlemleri için 444 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Diğer

Kredi Kartı Şifre Alma İşlemleri

Master/Visa Kredi kartı şifrenizi belirlemek için aşağıdaki kanallarımızı kullanabilirsiniz.


Telefon Bankacılığı

 • 444 5 666 Alo Albaraka Türkü arayın.
 • Şifre/Parola işlemlerini 2’yi tuşlayarak seçin.
 • Kredi kartı şifre belirleme adımı olan 3’ü tuşlayarak Kredi Kartınıza ŞİFRE belirleyebilirsiniz.


İnternet Bankacılığı

 • Müşteri No ve Şifrenizi girin.
 • Şifre Tanımlamaları menüsüne girin.
 • Kredi Kartı Şifre Değiştirme menüsünü seçin ve şifrenizi belirleyin.
  Şifre (PIN) aktivasyonu için;
  Belirlemiş olduğunuz şifrenin kartınıza yüklenebilmesi için kartınızı Chip&PIN logosu gördüğünüz ATM´lerde bir defa kullanabilirsiniz, ya da kartınızla yaptığınız ilk alışveriş işleminde şifreniz kartınıza yüklenecektir.
  Ancak bu nedenle ilk işleminiz red cevabı olacaktır. İşlem tekrar denendiğinde başarılı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Not: Şifrenizi Albaraka Türk ATM’lerinden ve Chip&PIN logosu gördüğünüz bütün ATM’lerden kolayca değiştirebilirsiniz.


Chip&PIN Uygulaması

Albaraka Türk Master/Visa Kredi Kartıyla şimdi güvenli alış-veriş zamanı.

Albaraka Türk Master/Visa Kredi Kartı chip uygulamasıyla işlemlerinizi şifre girerek güvenli bir şekilde yapacaksınız. Kartınızın kopyalanma ve başkaları tarafından kullanılma riskini en aza indiren chip&PIN sisteminden yararlanmak için kartınızın şifresini 444 5 666 Alo Albaraka Türk’ü arayarak hemen alabilirsiniz.

Chip&PIN hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hesap Bildirim Cetveli ve Kredi Kartı Kullanımıyla İlgili Açıklamalar

Hesap Kesim Tarihi (*):Kredi kartı hesabınızın kesildiği tarihi göstermektedir. Hesap kesimleri aylık olarak ve her ayın aynı gününde yapılmaktadır. 

 

Son Hesap Bakiyesi: Hesap kesim tarihi itibariyle kredi kartı hesabınızın borç bakiyesini göstermektedir. Bu bakiyenin yanında "+" olması tutarın alacak bakiye olduğunu gösterir.


Son Ödeme Tarihi (*):
Borcunuzun ödenmesi gereken son tarihtir. Son ödeme tarihi, hesap kesim tarihinden 10 gün sonrası olarak belirlenmektedir. Son ödeme tarihi tatil günlerine geldiğinde bir veya iki gün ileriye kayabilir. Hesap Bildirim Cetveliniz son ödeme tarihinden 2 gün önce elinize ulaşmadığı takdirde, son hesap bakiyenizi 24 saat hizmet veren 444 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz.

Worldpuan:
Türkiye'de ya da dünyada, Visa / MasterCard amblemi gördüğünüz herhangi bir noktada Worldcard'ınızla alışveriş edin; her 10 TL'lik alışveriş ile 1 Worldpuan kazanın.
Worldcard’ınızla yaptığınız harcama ve ödemelerle topladığınız Worldpuan'lar, World Üye İşyerleri'nde para yerine geçer. Kazandığınız her 2 Worldpuan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 Worldpuan kullanarak satın alabilirsiniz.

Otomatik Faks/E-posta Hizmeti:
444 5 666 Alo Albaraka Çağrı Merkezimize vereceğiniz bir talimatla, Hesap özeti’nizin bildireceğiniz bir faks numarasına veya e-posta adresine düzenli olarak gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Tahsis Edilen Limit:
Kredi kartı ile yapacağınız perakende alışverişler için kredi kartınıza tahsis edilen toplam limiti göstermektedir. 

Kullanılabilir Limit:
Kredi kartınıza tahsis edilen limitten, hesap kesim tarihine kadar bankanıza ulaşan harcamalar ve verilen provizyonlar düşüldükten sonra kalan tutarı göstermektedir.

Devir Bakiyesi:
Bir önceki Hesap Bildirim Cetvelinizdeki son hesap bakiyenizdir.

Hesap Kayıt Tarihi:
Yaptığınız harcamaların hesabınıza kaydedildiği tarihtir.

İşlem Tarihi:
Alışveriş ve ödeme yaptığınız tarihi göstermektedir.

Ödemeniz Gecikirse:
Ödenmesi gereken asgari tutar borcun tamamıdır. Borcun ödenmemesi halinde, Gecikme Cezası işletilir.

Ürün bazında geçerli oranlar ve örnek hesaplamalar için tıklayınız