Ticari / Kurumsal

Satılık Araçlar
Satılık Araçlar
Satılık Araçlar
Satılık Araçlar

Albaraka Türk, Bankacılık Kanunu gereği elden çıkarılması gerekenler ile ihtiyaç fazlası araçlarını yazılı teklif almak suretiyle satışa sunmaktadır.

Satılık Araçlar
Satılık Araçlar
Satılık Araçlar
Satılık Araçlar

MARKA CİNSİ MODEL SATIŞ FİYATI
ISUZU TFS86 D-MAX 4x4 AC ÇİFT KABİNLİ KAMYONET 2009  25.000 TL
Kilometre : 190.666 km
Tipi : TFS 86 D MAX 4X4 AC
Vites : Manuel
Yakıt : Dizel
Renk : Siyah
Açıklama : Muhtelif yerlerinde çizikler mevcut.

Bankamızın web sayfasında, ilanlarında, tekliflerinde ve sair açıklamalarında satışa sunulan araçların model, marka, gayrimenkullerin cinsi,miktarı ve sair özellikler ile , satış fiyatı gibi hususlarla ilgili olarak yer alacak açıklamalar bedeller herhangi bir taahhüt niteliğinde olmayıp tamamen genel tanım/bilgi amaçlıdır.

Satışa çıkartılan araçların gayrimenkuller, halihazır hukuki ve fiili durumları ve şartları ile satışa sunulmuş olup, araçların trafik kaydı, teknik özellikleri, motor, şase kaporta dahil hiçbir durumu hakkında Bankamızın herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır. Gayrimenkullere ilişkin hukuki ve fiili gerekli tüm inceleme ve araştırmaların alıcı/teklif veren tarafından yapılması gerekmekte olup, araçların hukuki ve fiili tüm durumları hakkında araştırma yaparak, görerek ve beğenerek teklifte bulunmuş sayılacaktır. Bu konu ile ilgili olarak Bankamızdan ileride hiçbir talebinin olmadığını teklif veren/alıcı peşinen kabul ederek teklifte bulunmuş olacaktır.

Teklifler tüm Şubelerimize ve Genel Müdürlüğümüze yazılı olarak yapılabilir.
Tekliflerin değerlendirilebilmesi için açıklanan satış fiyatlarının %5 'i tutarındaki nakit teminatın ''araç satışları teminat bedeli'' açıklamasıyla yatırılarak dekont fotokopisinin yazılı teklif ile birlikte sunulması gerekmektedir. Açıklanan satış fiyatının bulunmadığı durumlarda Bankamızın belirleyeceği nakit teminatı yatırılacaktır. Bankamız teminat miktarını artırma ve sair şekilde değiştirmeye yetkili olup, bu takdirde Bankamızın belirlediği/belirleyeceği teminatların yatırılması halinde teklif değerlendirilebilecektir.

Tüm teklifler Bankamız açısından bir kabul teşkil etmemek üzere alınır. Bankamız açıklanan satış fiyatları üzerinden sunulan teklifleri kabul etmek zorunda değildir. Teklifler, yetkili birimlerde görüşülür, sonucunda kabul veya ret ile sonuçlandırılır.

Teklifin kabul edilebilir görülmesi halinde, Banka tarafından belirlenecek süre içerisinde; satış bedeli ile diğer ödemelerin tamamının nakden ve peşinen yapılması ve diğer yükümlülüklerin alıcı tarafından yerine getirilmesi kayıt ve şartlarının gerçekleşmesinden sonra devir,ferağ ve teslim işlemleri gerçekleştirilecektir. Satış fiyatının yabancı para olarak açıklandığı durumlarda satış bedeli, aynen yabancı para olarak veya Bankamızın döviz satış kuru üzerinden TL olarak ödeme yapılacaktır. Satış bedelinin taksitli olarak ödenmesinin kabul edilmesi halinde belirlenecek vade ve miktarlara göre ödemeler yapılacaktır.

Tapılan tekliflerin Bankamız tarafından reddi halinde yatırılan nakit teminat, ret kararından itibaren 15 gün içerisinde teklif dilekçesinde belirtilen banka ve hesap numarasına veya müracaatı halinde teklif sahibine iade edilir. Teminat iade edilinceye kadar geçecek süreyle ilgili olarak teklif verenin faiz, kar payı ve sair ad altında bir hak ve talebi olmayacaktır.

 

Ahmet Yahya ÇELEBİ Ayhan AKBAŞ Ömer KARA
Tel : 0216 666 02 17 Tel : 0216 666 05 69 Tel: 0216 666 06 63
acelebi@albarakaturk.com.tr aakbas@albarakaturk.com.tr Fax: 0216 666 16 35
    okara@albarakaturk.com.tr

Adres

 

    ALBARAKA TÜRK Katılım Bankası A.Ş.  
    Risk Takip Müdürlüğü  
    Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad.No:3  
    Ümraniye / İSTANBUL